PAINTBALL KLUB TORNADO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PAINTBALL KLUB TORNADO

VUKOVAR
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 KAFE

Go down 
+3
BraleVU
MonTana
GHOST KILLER
7 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
triggerAKAmini

triggerAKAmini


Broj postova : 30
Age : 38
Registration date : 12.01.2008

KAFE - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KAFE   KAFE - Page 3 Icon_minitimeuto sij 22, 2008 3:48 am

MORAMO SE UOZBILJIT.... JA ĆU POMOĆ KOLIKO BUDEM MOGAO.... NADAM SE DA ĆETE ME SHVATIT POŠTO RADIM... POKUŠAT ĆU NABAVIT METALNOG AMELJA ZA PREPREKE...
A KAD BUDEMO IGRALI SOLIN... NEĆEŠ MOĆI SRAT NITI SJEDIT.... SPRAŠIT ĆU TI CIJELI DOZER U ŠUPAK !!!!!!!!!! JEBALA TE TA LILI... POZZZ SVIMA !!!

MINI IS A king
[Vrh] Go down
MonTana
Admin
MonTana


Broj postova : 41
Age : 39
Registration date : 05.01.2008

KAFE - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KAFE   KAFE - Page 3 Icon_minitimeuto sij 22, 2008 12:20 pm

Vidite da nije tesko napravit akciju!!!

Ako budemo u subotu radili ko sad na forumu bit ce do jaja. Samo nam treba motorka a ostalo cu ja rjesiti.
Domagoj je u pravu za sve sto je rekao. Više je radio nego što je igrao a tako bi svi trebali. A temperature po kojima smo radili su bile neizdrzive. Mislim da svi znaju kako je to izgledalo kad smo počeli raditi. Nije se ni kuća vidila od jebene kupine i tak tih pizdarija. Al smo rjesili. Kad dobijemo donaciju od grada ako dobijemo uzimamo 3 profi markera pa cemo na turnire za pare. U subotu smo sve izmjerili za novi teren i treba nas biti puno jer su prepreke visoke u picku materinu i nas dva nemozemo sami to podici u zrak. nema puno posla ako se uhvatimo radit.

Prvo posao pa zadovoljstvo, tak bar to ide kod mene.

Prvo jebanje pa kajanje.

Pusa
[Vrh] Go down
https://nekynet-tornado.forumcroatian.com
ivan




Broj postova : 29
Age : 27
Location : vukovar
Registration date : 17.01.2008

KAFE - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KAFE   KAFE - Page 3 Icon_minitimeuto sij 22, 2008 3:05 pm

dobro ako je subota.sve ok ali ja idem na neko useljenje u petak a trebo bi se vratit u subotu ujutro kada se vratim odma dolazim.a jebes i useljenje i sve nek ide u kurac ja ocu radit na paintballu i onda igrat a ne da mi seru da ja nist ne radim
Basketball
[Vrh] Go down
damso-wuu




Broj postova : 5
Age : 27
Registration date : 21.01.2008

KAFE - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KAFE   KAFE - Page 3 Icon_minitimeuto sij 22, 2008 4:14 pm

de ivane ti dasku nemozes podic ubi se ti nemozes CD podic a kamoli dasku
[Vrh] Go down
MonTana
Admin
MonTana


Broj postova : 41
Age : 39
Registration date : 05.01.2008

KAFE - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KAFE   KAFE - Page 3 Icon_minitimeuto sij 22, 2008 5:20 pm

bas sam htio reci nesta dubokoumno al mi se bas neda. drugi put. hahahahahahahahaahahahahaahahaaha
[Vrh] Go down
https://nekynet-tornado.forumcroatian.com
bralevu91

bralevu91


Broj postova : 36
Age : 32
Registration date : 17.01.2008

KAFE - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KAFE   KAFE - Page 3 Icon_minitimeuto sij 22, 2008 9:22 pm

ZNACI U SUBOTU RADNA AKCIJA...
NEMA ZAJEBANCIJE, BOLJE DA TO SPICKAMO ZA SAT VREMENA PA DA ODEMO NA KAVU, NEGO DA SE ZAJEBAVAMO PA DA "RADIMO" CIJELI DAN A NISMO NIST NAPRAVILI, GLEDAJTE TP OVAK, AKO MI SREDIMO TEREN, VISE CE LJUDI DOLAZIT STO ZNACI VECI PROFIT I VISE CEMO PARA IMAT, A AKO IMAMO VISE PARA, NENO CE BITI BOGATIJI...
SALIM SE SVI CEMO IMAT KORISTI OD TOGA... ZATO AJMO MALO ZAPET. I SRETAN SAM STO SAM ISPRAVIO JEBENO POLUGODISTE PA SE NECU NA NIKOG DERAT I NECU PSOVAT... Smile Twisted Evil Twisted Evil affraid study
[Vrh] Go down
MonTana
Admin
MonTana


Broj postova : 41
Age : 39
Registration date : 05.01.2008

KAFE - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KAFE   KAFE - Page 3 Icon_minitimesri sij 23, 2008 10:26 am

To je stav! svaka cast!

Nije fora ako nitko ne psuje i ne dere se. Ako budemo dobri u subotu mozda padne neka gajba al pod uvjetom da netko ko je obeco rjesi to jebeno meso. vec se prase pretvorilo u krmacu.
[Vrh] Go down
https://nekynet-tornado.forumcroatian.com
ivan




Broj postova : 29
Age : 27
Location : vukovar
Registration date : 17.01.2008

KAFE - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KAFE   KAFE - Page 3 Icon_minitimesri sij 23, 2008 8:38 pm

kupite meso i gajebu piva a ja i damso cemo se brinuti o tome....
zajebavam se ne moramo ici ni kuci na rucak nego jednostavno nalozimo vatru i napravimo rostilj.
dodemo u 10 ujutro i zavrsimo oko 3 a poslije toga mozemo se malo i urokat da isprobamo stazu....
ali na nenin racun....... Basketball affraid Twisted Evil
[Vrh] Go down
ivan




Broj postova : 29
Age : 27
Location : vukovar
Registration date : 17.01.2008

KAFE - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KAFE   KAFE - Page 3 Icon_minitimesri sij 23, 2008 8:38 pm

boki ce dobiti metak!!!! Arrow
[Vrh] Go down
bralevu91

bralevu91


Broj postova : 36
Age : 32
Registration date : 17.01.2008

KAFE - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KAFE   KAFE - Page 3 Icon_minitimesri sij 23, 2008 10:01 pm

DA JEDNOSTAVNO NALOZIMO VATRU, NIJE TO PROBLEM MOZEMO NALOZIT VATRU, AL NA NJU CEMO STAVIT... HMMMMM STA ????? JA SAM ZA TO DA NAJMLAĐI DONESU HRANU... KO JE ZA ??? cheers
[Vrh] Go down
GHOST KILLER

GHOST KILLER


Broj postova : 33
Registration date : 05.01.2008

KAFE - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KAFE   KAFE - Page 3 Icon_minitimečet sij 24, 2008 12:05 am

a ja sam cuo neznam jel istina da vlada PRASJA GRIPA i da je svinjetina zarazena bolje da se mi najedemo kod kuce
scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch

i molio bih ljepo kad u subotu???????

a mini VECEG ustase od tebe sigurno ima... samo mozda nema dičnijeg elephant elephant elephant elephant elephant
[Vrh] Go down
GHOST KILLER

GHOST KILLER


Broj postova : 33
Registration date : 05.01.2008

KAFE - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KAFE   KAFE - Page 3 Icon_minitimečet sij 24, 2008 12:18 am

Adolf Hitler rođen je u Braunau na rijeci Inn u Austriji od majke Klare i oca Aloisa, željezničara - 20. travnja 1889. Imao je tri starija brata koji umiru u ranoj mladosti pa stoga majka Adolfa obožava. Hitler će kasnije napisati o majci: Njemačkom je narodu darovala velikog sina. Kao dijete Hitler je obožavao Karla Maya i Winnetoua. Kad bi ga otac tukao mislio je na Winnetoua i samo bi glasno brojao udarce koje bi mu otac zadavao, što je oca znalo preplašiti - mislio bi da je Adolf poludio. Hitler nikada nije završio nikakvu školu, no u mladosti je želio postati umjetnik, što njegov otac nije odobravao. Stoga nakon očeve smrti odlazi u Linz. Iz Linza odlazi u Beč kako bi studirao na Akademiji likovnih umjetnosti. Položio je prvi prijemni krug, ali drugi nije prošao. U Beču se uzdržavao preslikavanjem motiva s razglednica. U Linz se vraća 1907. jer majka mu je na samrti, kratko prije Božića ona umire. Nakon majčine smrti ponovo se prijavio na Akademiju likovnih umjetnosti, ali ga opet odbijaju. Za odbijanje je tvrdio da nije on kriv već akademija jer nije prepoznala njegov genij.



Adolf HitlerAdolf Hitler rođen je u Braunau na rijeci Inn u Austriji od majke Klare i oca Aloisa, željezničara - 20. travnja 1889. Imao je tri starija brata koji umiru u ranoj mladosti pa stoga majka Adolfa obožava. Hitler će kasnije napisati o majci: Njemačkom je narodu darovala velikog sina. Kao dijete Hitler je obožavao Karla Maya i Winnetoua. Kad bi ga otac tukao mislio je na Winnetoua i samo bi glasno brojao udarce koje bi mu otac zadavao, što je oca znalo preplašiti - mislio bi da je Adolf poludio. Hitler nikada nije završio nikakvu školu, no u mladosti je želio postati umjetnik, što njegov otac nije odobravao. Stoga nakon očeve smrti odlazi u Linz. Iz Linza odlazi u Beč kako bi studirao na Akademiji likovnih umjetnosti. Položio je prvi prijemni krug, ali drugi nije prošao. U Beču se uzdržavao preslikavanjem motiva s razglednica. U Linz se vraća 1907. jer majka mu je na samrti, kratko prije Božića ona umire. Nakon majčine smrti ponovo se prijavio na Akademiju likovnih umjetnosti, ali ga opet odbijaju. Za odbijanje je tvrdio da nije on kriv već akademija jer nije prepoznala njegov genij.

Godine 1912. preselio se u München gdje je bio crtač razglednica i plakata te dekorater sve do 1914. godine. Izbijanjem 1. svjetskog rata dobrovoljno se prijavio u vojsku. Raspoređen je u 16. bavarsku pričuvnu pješadijsku brigadu. Njegova postrojba odlazi na zapadnu bojišnicu, tu dobiva željezni križ - orden za hrabrost. A kao kurir dobiva i čin razvodnika. U vojsci ga prati glas čudaka - ne pije, ne puši, izbjegava žene i javne kuće. Jedini mu je prijatelj Foxel - pas, britanski prebjeg. U proljeće 1918. za vrijeme savezničkih napada u kojima su korišteni i plinovi Hitler zakratko gubi vid. Vijest o kapitualciji zatječe ga u lazaretu. Po njegovim riječima taj trenutak je bio prekretnica u njegovom životu - odlučio je postati političar. Sudjeluje u revoluciji i uspostavi sovjetske Bavarske 1919. godine. Čak se kandidira na izborima u sovjetskoj Bavaraskoj u svojem bataljunu i dobiva 19 glasova. Time postaje predstavnik svog bataljuna i time služi upravo onim snagama za koje će poslije tvrditi da ih je oduvijek mrzio. Nakon rušenja sovjetske Bavarske postaje desničar. Slučaj će mu ići na ruku: njegov bivši zapovjednik poziva ga u propagandnu jedinicu čiji je cilj borba protiv boljševizma. Tada ga kao uhodu šalju na različite skupove. Iste godine (1919.) postaje član nacionalističke Njemačke radničke stranke (kasnije Nacionalsocijalističke radničke stranke Njemačke), a od 1921. njezin je predsjednik. Dana 9. lipnja 1923. u Münchenu pokušava puč s omanjom skupinom istomišljenika zbog čega je osuđen na pet godina zatvora, ali je pušten na slobodu nakon devet mjeseci. Nakon neuspjeha puča Hitler je zaključio da se mora poslužiti legalnim sredstvima kako bi osvojio vlast. Za vrijeme izdržavanja zatvorske kazne nastaje Main Kampf (Moja borba) kada mu kolege u ćeliji preporučuju da napiše memoare jer im je bio dosadan dok su se kartali.

Početak gospodarske krize u Njemačkoj početak je Hitlerova uspona. Broj nacističkih zastupnika u njemačkom parlamentu Reichstagu sa 12 zastupničkim mjesta 1928. godine porastao je na 107 zastupničkih mjesta 1930. godine. U naredne dvije godine njegova je stranka nastavila rasti, skupljajući poene na sve većoj nezaposlenosti, strahu od komunizma i nemoći svojih političkih rivala. Na vlast dolazi 30. siječnja 1933. godine kada postaje kancelar. Godinu dana kasnije u kolovozu, nakon smrti Paula von Hinderburga, spojio je funkcije kancelara, predsjednika Republike i vrhovnog zapovjednika. Time preuzima svu vlast i postaje vođa (Führer) Njemačke. Dolaskom na vlast Hitler je, između ostalog, ukinio sindikate i zamijenio ih Njemačkom radničkom frontom te zabranio sve političke stranke osim vlastite. Gospodarstvo, mediji i sva kulturna zbivanja potpala su pod nacističku kontrolu čineći tako život običnog čovjeka ovisan o njegovoj lojalnosti novoj vlasti. Tisuće antinacista odvođeni su u konc-logore. Oslanjajući se na svoju tajnu policiju Gestapo Hitler je utamničio svoje političke protivnike, a mnogi Nijemci poduprli su ga s mnogo entuzijazma. Optužujući crkvene vlasti za mito, korupciju i nemoral uspostavio je vlastite brutalne moralne vrijednosti. Ukinuo je koncept ljudske jednakosti tvrdeći kako su Arijevci superiornija rasa. Sa sve većom bezobzirnošću progonio je Židove.

Tri godine kasnije (1936.) remilitarizirao je Porajnje, a 1938. godine okupirao je rodnu Austriju i potom Čehoslovačku. U španjolskom građanskom ratu izravno je podržao generala Franca opskrbljujući ga zrakoplovima i oružjem. Njemačka pomoć Francu dala je Hitleru priliku da isproba svoju ratnu strategiju i ratnu tehnologiju. Godine 1939. napadom na Poljsku izazvao je 2. svjetski rat. U proljeće 1940. Hitler osvaja Dansku i Norvešku, a nešto kasnije i Nizozemsku, Belgiju i Francusku. Zaveden žudnjom za tzv. životnim prostorom i svojom mržnjom prema komunizmu Hitler u ljeto 1941. napada SSSR. Godine 1942. okupio je skupinu časnika Reicha kako bi kreirao tzv. konačno rješenje židovskog problema. Rezultat toga bila je gradnja konc-logore u kojima je kasnije ubijeno 6 milijuna Židova i protivnika nacističkog režima. Za vrijeme njegove vladavine na njega je pokušano više atentata, a onaj iz 1944. koju su organizirali visoki njemački vojni časnici, u kojem je sudjelovao i Römmel, najpoznatiji je. Kada su 1945. Sovjeti ušli u Berlin Hitler i Eva su izvršili atentat (30. travnja 1945.), ali se u samo predvečerje kraja vjenčavaju 30. siječnja 1945. Tijela su im spaljena pa stoga i dan danas postoje špekulacije kako su oni ustvari pobjegli u Južnu Ameriku, a da spaljena tijela nisu njihova. Kada je izvršio atentat Hitler je imao 56 godina.

Za života Hitler je tvrdio da je njegova zadaća osloboditi Njemačku od zločinaca iz studenoga 1918., Versajske sramote, cijelog omraženog Weimarskog sustava, nezaposlenosti i Židova. Pored toga tvrdio je će on završiti djelo koje je Isus započeo, te da je on alat Božji. Interesanto je spomenuti da je Hitler kada je došao na vlast svaki dan doručkovao isto: dvopek, ribanu jabuku, naranču i čaj od kamilice. Također je prakticirao svakodnevnu tridesetominutu šetnju. Za njegov ljubavni život karakteristično je da je uvijek imao odnose samo s malodobnim djevojkama. Prva poznata Hitlerova ljubav datira iz 1925., a riječ je o šesnaestogodišnjoj Mariji Raider koja je zbog Hitler pokušala samoubojstvo. Sljedeća Hitlerova ljubav bila je sedamnaestogodišnja Geli, kćerka Hitlerove polusestre. Geli je zbog Hitlera izvršila samoubojstvo. Soba u kojoj je počinila samoubojstvo na Hitlerov zahtjev ostaje netaknuta i nitko ne smije unutra. Nakon Geli nova ljubav je sedamnaestogodišnja plavokosa Eva Braun, koja se zbog Hitlera dva puta se pokušala ubiti, a treći put je to učinila zajedno s njim 1945 godine. O maloljetnim djevojkama Hitler piše: Nema ničeg ljepšeg nego odgojiti nešto mlado. Djevojka od 18, 20 godina podatna je poput voska... FUCK MINI!!!!!!!!!!!!!!!!!1
[Vrh] Go down
triggerAKAmini

triggerAKAmini


Broj postova : 30
Age : 38
Registration date : 12.01.2008

KAFE - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KAFE   KAFE - Page 3 Icon_minitimečet sij 24, 2008 12:33 am

puši kurac

priznaj da si komunjara!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
triggerAKAmini

triggerAKAmini


Broj postova : 30
Age : 38
Registration date : 12.01.2008

KAFE - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KAFE   KAFE - Page 3 Icon_minitimečet sij 24, 2008 12:34 am

ivan nebijem te ko si da si !!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
GHOST KILLER

GHOST KILLER


Broj postova : 33
Registration date : 05.01.2008

KAFE - Page 3 Empty
PostajNaslov: :   KAFE - Page 3 Icon_minitimečet sij 24, 2008 11:53 pm

NIKADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIKAD KOMUNIZAM... MINI PEDERE afro afro afro afro afro afro afro afro farao farao bom bom bom cheers cheers cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
triggerAKAmini

triggerAKAmini


Broj postova : 30
Age : 38
Registration date : 12.01.2008

KAFE - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KAFE   KAFE - Page 3 Icon_minitimečet sij 24, 2008 11:59 pm

Hladno Pivo - Nije sve tako sivo


Red tuge, red bijesa zbog SMS-a
tvoje dusevno stanje je poput lasagne
zar na tebi da stedi da te tako uvrijedi
crven u licu gnjecis limenku piva

Njen sori po Vuku i smajl na ekranu
idu ruku pod ruku kao sol na ranu
zar nakon svega joj nisi ni poziva vrijedan
a zbog nje si pres'o na 09

Barem te nitko nece muciti sa
francuskom dramom
posudit ces si film sa
Zan klod van Damom

Zbogom filmovi bez boje
i odresci od soje
pozvat ces kod sebe
sve frendove svoje

Pod hitno ti sad treba par promila
I barem tona testosterona

Refren 2x
Nije sve, nije sve tako sivo
kad imas s nekim otic' na pivo

I dok Zan izbija bubreg nekom sporednom liku
ti od suza jedva i da vidis sliku
zbog nje su decki pisali sjedecki
sad, jebi ga, sta ces, sjedis i places

Treba ti par promila, muska idila
i barem tona testosterona

Refren 2x
[Vrh] Go down
MonTana
Admin
MonTana


Broj postova : 41
Age : 39
Registration date : 05.01.2008

KAFE - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KAFE   KAFE - Page 3 Icon_minitimepet sij 25, 2008 10:08 am

jebote, ibrica jusic je kurac za tebe. nagodinu te prijavljujemo na doru. ima da budes ko žak. samo malo manji!!!! cheers
[Vrh] Go down
https://nekynet-tornado.forumcroatian.com
GHOST KILLER

GHOST KILLER


Broj postova : 33
Registration date : 05.01.2008

KAFE - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KAFE   KAFE - Page 3 Icon_minitimesub sij 26, 2008 1:47 am

LET 3

ŽENU VARAM

Zenu varam da je zora bijela
drugoj dodjem ni ponoci nema
zenino me oprzilo meso, tri sam dana nogama otreso

Gazio po livadi maslacak
pregazio Srbiju i Cacak
grickao sam curice ko slaninu macak

Dinar, dinar, dinar po dinar
samo trosim nista ne dobivam
zena pita gdje su pare, a ja kazem u tiskare

Kada vojnu košulju obucem
bradu brijem i brkove sucem
tesko onoj kojoj se privucem

U sumi ispod jele
papiri se bijele
tu smo ja i draga jeli karamele

O Jelo, Jelo, Jelo slatka karamelo
[Vrh] Go down
GHOST KILLER

GHOST KILLER


Broj postova : 33
Registration date : 05.01.2008

KAFE - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KAFE   KAFE - Page 3 Icon_minitimesub sij 26, 2008 1:49 am

LET 3

TAZI, TAZI

Eh da je meni anđeo čuvar,
rekli su mi da ne mogu ja u raj.
Uze me čemer, velika žalost
Na zemlji život jedina radost.

Da dušu spasim ja se jutrom molim,
jer noću lumpam, lijepe žene volim.
Pa ih gledam stalno, svoju glavu gubim,
i vjerujte mi sve ih jako ljubim.

E moj Tazi-Tazi Tarzane
Ti poznaješ moje namjere
I zato gazi, gazi, gazi, Tarzane
Tijelo je moje samo za tebe

Velike oči, netko voli crne,
A netko voli kosu plave boje,
hmm baš su slatke kad su one moje,
jer jako volim, volim obadvoje.

Mladost puna vrline
Moj glas čuju planine,
Na te gledam, razum gubim,
vjeruj draga tebe ljubim.

E moj Tazi-Tazi Tarzane
Ti poznaješ moje namjere
I zato gazi, gazi, gazi, Tarzane
Tijelo je moje samo za tebe
[Vrh] Go down
GHOST KILLER

GHOST KILLER


Broj postova : 33
Registration date : 05.01.2008

KAFE - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KAFE   KAFE - Page 3 Icon_minitimesub sij 26, 2008 1:50 am

LET 3

KURCEM U ČELO

Dvi ure san dobivala... ne, ne, tri!
Ma ne, dvi! Tri ure san dobivala, joooj!
Dvi ure san dobivala! Ma ne, ne, tri, tri! Il dvi?
Baba, jel se ti sičaš, jel bilo dvi il tri ure?
Pa tri ure, jel' da? Tri, tri. Tri je bilo.

Dvi ure san dobivala kurcem u čelo
Tri ure san dobivala kurcem u čelo
Pet uri san dobivala kurcem u čelo
Šest uri san dobivala kurcem u čelo

Kurcem u čelo...

SAMO ZA MINIJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
bralevu91

bralevu91


Broj postova : 36
Age : 32
Registration date : 17.01.2008

KAFE - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KAFE   KAFE - Page 3 Icon_minitimesub sij 26, 2008 3:35 pm

DI SU SAD SVI KOJIMA SU BILA PUNA USTA (KURCA) HVALJENJA I PRICE O RADU...
BILO NAS JE 3 BEZ SOLINA KOJI JE BIO TAMO POL SATA, NEMOGU REC DA NIJE NIST RADIO, AL BAR SE COVJEK POJAVIO... AL OK, NA NEKE LJUDE SE NIKO NIJE NI OSLONIO, TJ NIJE SE NI OCEKIVALO OD NJIH DA CE DOC... TAKO DA...
SUTRA CEMO ZAKRVIT, IDEMO SE IGRAT NAPOKON... IMA DA VAS POBIJEM... HAHA
Spoiler:
[Vrh] Go down
triggerAKAmini

triggerAKAmini


Broj postova : 30
Age : 38
Registration date : 12.01.2008

KAFE - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KAFE   KAFE - Page 3 Icon_minitimened sij 27, 2008 12:55 am

PUŠITE KURAC... A KAD SMO JA I NENO TRČALI DA SE TAJ KLUB OTVORI ONDA NIKO NIJE IMAO VREMENA DA NAM POMOGE... I KAD SAM JA TREBAO ZA GORIVO KAD SAM VOZIO U OTOK ONDA NIKO NIJE IMAO NI KINTE... NITKO TAD NIJE NI DOŠAO NA TURNIR.... ILI KAD JE BIO TURNIR...KOD NAS...
KOLIKO NAS JE ONDA BILO...
[Vrh] Go down
triggerAKAmini

triggerAKAmini


Broj postova : 30
Age : 38
Registration date : 12.01.2008

KAFE - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KAFE   KAFE - Page 3 Icon_minitimened sij 27, 2008 12:56 am

Twisted Evil
[Vrh] Go down
bralevu91

bralevu91


Broj postova : 36
Age : 32
Registration date : 17.01.2008

KAFE - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KAFE   KAFE - Page 3 Icon_minitimened sij 27, 2008 8:39 pm

NEZNAM NA KOG SE ODNOSILO OVO PUŠITE KURAC, AL NADAM SE DA NIJE NA MENE... JEL MENI NIKO NEMA PRAQVO REC IJEDNU JEBENU RIJEC, NITI JEDNU, PA NI NENO... KO JE RADIO NENO I JA... I PAR PUTA SU DOLAZILI DACO I MINI U POCETKU... A KASNIJE... SNALAZILI SMO SE KAKO SMO MOGLI, DOLAZIO JE I GOGO (NENIN BURAZ) I TOMO JE CAK RADIO, PA CAK I "HEPO" TAKO DA NEMA NIKO PRAVO SRAT NIST... A STA SAM JA TREBO IC S TOBOM I NENOM PO PAPIRE ??? NE SERI, I DA ME NEKO ZVAO MOZDA I BI, AL NIKO ME NIJE NJI ZVAO... A KAD GOD ME NEKO ZVAO DA IDEMO RADIT JA SAM DOSO, TAKO DA... INACE TRUDIM SE NEZIVCIRAT OKO NEKIH STVARI KOJE MI NEIGRAJU NIKAKU ULOGU U ZIVOTU, AL OVO IGRA BAR MALU, JEL NA KOJI KURAC SAM JA ONDA POTROSIO CIJELO JEBENO LJETO RADECI KO CRNAC NA KOLKIM TEMPERATURAMA ????? I KO ME STA PITO KAD SAM NA MOTO SUSRETU RADIO TAMO, KAD SAM NENI RADIO KOLKU USLUGU ??? KOLKU?? OGROMNU... DOK SU SE SVI NAPIJALI I ZAJEBAVALI JA SAM RADIO I IZNAJMLJIVO PUSKE... TAKO DA MENI SE NIST NEMOZE PRISRAT, I NORMALNO JE DA CU SVAKOG KO MI SERE BEZ RAZLOGA I ONOM KO MI SERE NEST OPCENITO A IMAM VECE ZASLUGE U NECEM LADNO POSLAT U PIČKU MATERINU, I TO S GUŠTOM... !!!!!!!!!!! Twisted Evil
[Vrh] Go down
bralevu91

bralevu91


Broj postova : 36
Age : 32
Registration date : 17.01.2008

KAFE - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KAFE   KAFE - Page 3 Icon_minitimened sij 27, 2008 8:42 pm

DANAS JE BILO PREJEBENO, UBIO SAM ČETVORICU, NENO OBA SOLINA SU DOBILA U GLAVU BUAHAHAHAHA... A ONAJ MALI IVAN JE DOBIO... DI? NEMAM POJMA, PO SVUDA, GOGO I JA GA UBILI.... TOOOOOO CAR SAM, JEDVA CEKAM NEKI TURNIR
[Vrh] Go down
Sponsored content





KAFE - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KAFE   KAFE - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
KAFE
[Vrh] 
Stranica 3 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
PAINTBALL KLUB TORNADO :: ZAŠTO PAINTBALL ???-
Forum(o)Bir: