PAINTBALL KLUB TORNADO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PAINTBALL KLUB TORNADO

VUKOVAR
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Blues za moju bivšu dragu

Go down 
Autor/icaPoruka
Grandmother Superior

Grandmother Superior


Broj postova : 2
Age : 45
Location : Zagreb
Registration date : 01.03.2008

Blues za moju bivšu dragu Empty
PostajNaslov: Blues za moju bivšu dragu   Blues za moju bivšu dragu Icon_minitimesub oľu 01, 2008 1:31 pm

Ja nisam huligan, ali meni NIJE dosta rata! Žao mi je što sam propustio priliku 1991. kad sam imao 13 godina, pa mi nisu dali da dužim pušku, slanine i čvaraka, te sam revoltiran odbijanjem otišao u jednu slovensku školu, kako bih na miru promatrao polagan, ali neminovan pad grada koji mi nije dopustio da ga spasim. Sad kad je to iza mene preko pola života, nekad mi dođe da bacim bombu na izvjesne skupine ili pojedince, jedini je problem što je u današnje vrijeme bombu ponešto teže nabaviti (čitaj - ne stvori se samo odnekud u džepu). Teškom mukom shvatio sam da ovaj grad trebaju popraviti oni koji su ga pokidali i da nisam dužan ostaviti svoju mladost i ideale na rupavim cestama i u korist rupavih ideja koje to ne bi bile da izvjesni velikani nisu svoje guzice stavili ispred moje na listi prioriteta.

Oooodlaziiim, odlaziiiim, ostavljam te, ali ne kao prije, ovaj put zauvijek, sad plači, nikad više ti neću doć - Ni kada padaju kiše, ni kad me tuga svlada, ni kad mi loše ide, nikad, niiiikad višeeee...
[Vrh] Go down
 
Blues za moju bivšu dragu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
PAINTBALL KLUB TORNADO :: ZAŠTO PAINTBALL ???-
Forum(o)Bir: